בניית בריכות שחייה בתל אביב

//בניית בריכות שחייה בתל אביב
בניית בריכות שחייה בתל אביב2019-01-23T13:56:03+00:00

בניית בריכות שחייה ביתיות בתל אביב

האם אתם מתכננים לבנות בית פרטי בתל אביב או לשדרג את הנכס ולהוסיף בריכת שחייה פרטית? מעוניינים להוסיף בריכת שחייה לבניין מגורים משותף או לנכס פרטי?

בניית בריכות שחייה ביתיות בתל אביב על ידי חברה מקצועית ואמינה מבטיחה לכם תוצאה משביעת רצון ובריכה מעוצבת, עמידה ואיכותית, בהתאמה מלאה לדרישות הייחודיות שלכם.

את בריכת השחייה ניתן לתכנן ולבנות מבטון, פיברגלס או חומרים נוספים, אפשר לשדרג את הבריכה עם מפלי נוי, ג'קוזי, מדרכי רגל, דק מעץ מלא, תאורה ושלל אביזרים נוספים.

תכנון ובניית בריכות שחייה ביתיות בתל אביב ויישובי הסביבה מחייב ניסיון רב, לכן חשוב לפנות רק לחברה מקצועית ומובילה בענף. צוות החברה כולל מהנדס מוסמך, אדריכל מוכשר ויצירתי, קבלני בנייה ובעלי מקצוע נוספים.

לאתר תכנון הבריכה, ובמידת הצורך קבלת כל האישורים הנדרשים להתקנתה בבית, מתחילים בבניית הבריכה בנכס, התהליך נמשך בהתאם לסוג הבריכה, תנאי השטח ומורכבות העבודה.

תהליך בניית בריכות שחייה ביתיות כולל עבודות עפר במידה ובוחרים בריכת שחייה מבטון או בריכה שקועה, הכנת כל התשתיות הנדרשות לבריכה בשלבי יציקת הבטון, פיתוח סביבתי, עבודות חשמל ונגרות וכל מלאכה נדרשת אחרת.

לפרטים ומידע נוסף צרו עימנו קשר ע"י מילוי פרטיכם בטופס הצור קשר

צור קשר

זקוקים לביובית??? י.נ פרץ ובניו > | לאחר התקנת הבריכה – שילוב גריל גז – שאולי גרילס >

 
וואטסאפ!