בריכת שחיה נגד הזרם

//בריכת שחיה נגד הזרם
בריכת שחיה נגד הזרם2019-02-17T11:27:18+00:00

בריכת שחיה נגד הזרם

שחייה בבריכה היא אחת מפעילויות הספורט הבריאות ביותר בהן ניתן לעסוק, שחייה של מספר קילומטרים על בסיס יומי משפרת את כוח השרירים ואת סיבולת לב הריאה שלנו.

אם כן מה צריך לעשות בשביל לעסוק בספורט זה? מה שצריך למצוא הוא בריכה והאפשרויות העומדות בפנינו הן להירשם כמנויים לבריכה העירונית או לקנטרי קלאב הקרוב לביתנו.

מהיום תוכלו להתאמן בחצר האחורית של ביתכם ואל תדאגו אתם לא צריכים גינה המשתרעת על פני חמישים מטרים! בריכות שחיה נגד הזרם הן הטרנד הלוהט של השנים האחרונות בתחום הבריכות הביתיות, בריכות אלו מספקות את התנאים המושלמים לאימון שחייה תוך שימוש במינימום גודל הבריכה הנדרש.

גלריית תמונות בריכת שחיה נגד הזרם

בריכות שחייה מסוגלות להפיק זרמי מים חזקים המדמים את תנאי השחייה במים פתוחים, השחייה מתבצעת אל מול הזרם כשהשחיין מנסה להישאר במקומו.

חברת פולס לידר משווקים בריכות שחייה נגד הזרם, חברתנו מתמחה בהסבת בריכות קיימות לבריכות שחייה נגד הזרם ובהתקנת בריכות שחייה חדשות.

במסגרת תהליך ההסבה מותקנות בבריכה הקיימת מספר משאבות חזקות המפיקות את זרמי המים המוזכרים מעלה.

אנו מציעים ללקוחותינו ניסיון וידע רבים בכל הקשור להתקנת בריכות שחייה נגד הזרם, באולם התצוגה של חברתנו תוכלו להתרשם ממגוון הבריכות הגדול ולהסתייע ביועצים הפועלים במקום, לפרטים ומידע נוסף התקשרו למספר 052-3970947.

לפרטים ומידע נוסף צרו עימנו קשר ע"י מילוי פרטיכם בטופס הצור קשר

צור קשר
 
וואטסאפ!